O mnie

Specjalista IT z zawodu. Okazjonalnie, hobbystycznie, bardzo średni pisarz. Geek nowych technologii oraz wierny fan urządzeń spod loga Apple. Na co dzień prosty chłopak, który nie wyróżnia się z tłumu. Okropnie uzależniony od kawy i słodyczy. Stworzył "Nietuzinkowego" by dzielić się swoją pasją oraz poglądami ze światem, który go otacza.

Kury pieją #2 – Za mało czasu!

Jak to jest, że choć spędzam w domu kilkanaście godzin dziennie, nie mam czasu na nic? Dzień mi umyka. Dosłownie. Wstaję, jem śniadanie, ubieram się i jadę do pracy. Po powrocie coś przegryzę, zdrzemnę się, umyję się i idę spać. Może źle gospodaruję czasem? W końcu wiele osób pracuje, a znajdują chwilę na przyziemne czynności. Ja nie zaliczam się do tej grupy i bardzo nad tym ubolewam. Porzuciłem multum zajęć, które sprawiały mi radość i dodawały sporo energii. Nie sięgam już nawet do pisania! Zaś co się tyczy sportu i diety… tu też sytuacja jest nieciekawa. Zaniedbałem wszystko, włącznie ze sobą samym.

Powoli, powolutku, zamierzam z tym zerwać. W końcu tak nie można żyć! Nie jestem maszyną. Muszę odetchnąć i pozwolić sobie na chwilę relaksu. Tego zupełnie niezobowiązującego i mega odprężającego. Ponadto nie mogę zapominać o zobowiązaniach. Tych własnych, jak i podjętych dla kogoś. Nie mogę też zaniedbywać bloga. Zacząłem go pisać dla Was, sprawia mi wiele radości i pozwala się wyładować twórczo. Porzucenie go jak niechcianej zabawki z dzieciństwa, to prawie jak zamordowanie słodkiego szczeniaczka. Niewybaczalne!

Co jednak u mnie słychać i co planuję w najbliższym czasie?

czasu

Festiwal Kolorów w Krakowie i w Katowicach

Punkt numer jeden na mojej liście rozrywek, których nie mogę sobie odpuścić i moja obecność jest na nich bardziej niż pewna. Na dniach zamierzam zakupić kolory holi i szaleć jak głupi w obu miastach weekend po weekendzie. Będę wracał ponad 70 km z powrotem do domu, zupełnie kolorowy i szczęśliwy, więc wielu ludzi może mnie uznać za niespełna rozumu, ale zupełnie o to nie dbam! Takiej okazji nie mogę przegapić i tego nie zrobię. Jeśli ktokolwiek z Was też tam będzie, to dajcie znać! Może się poznamy w rzeczywistości.

Nowy laptop

Zabieram się do tego od dłuższego czasu, poszukiwania trwają, ale jestem wyjątkowo niezdecydowany. Czasem czuję się jak kobieta, bo mam podobne problemy. Na szczęście nie dotyczą jeszcze ubrań, więc mogę spać spokojnie. Chyba.

Planuję zakupić jakiś fajny sprzęt do pracy, pisania, oglądania filmów, a czasem i do popykania w jakąś prostą gierkę. Często zerkam w stronę Apple, ale chyba moja kieszeń nie jest na tyle spora, a na dodatek wolałbym coś potężniejszego. Jeśli macie jakieś fajne propozycje, to śmiało! Komentarze są dla Was.

Studia!

Rozpoczęła się tegoroczna rekrutacja, a ja się już zapisałem. Muszę tylko wpłacić haracz uczelniany (opłata rekrutacyjna) i będę oczekiwać na wyniki. Lipiec tuż, tuż, więc nie potrwa to nazbyt długo. Mam nadzieję, że dostanę się tam gdzie chciałem i będę mógł od października pożegnać na pewien czas rodzinne strony. Trzymajcie za mnie kciuki!


To na tyle. Konkretny wpis już na dniach. Wyczekujcie. Obserwujcie. Lajkujcie na Facebooku!

Do następnego!

Specjalista IT z zawodu. Okazjonalnie, hobbystycznie, bardzo średni pisarz. Geek nowych technologii oraz wierny fan urządzeń spod loga Apple. Na co dzień prosty chłopak, który nie wyróżnia się z tłumu. Okropnie uzależniony od kawy i słodyczy. Stworzył "Nietuzinkowego" by dzielić się swoją pasją oraz poglądami ze światem, który go otacza.